Dvigubas valiutos rodymas (litų ir eurų atvaizdavimas)

Artinantis euro įvedimui Lietuvoje, tikriausiai jau pastebėjote, kad ne tik prekybos centruose ar kitose parduotuvėse atsirado kainų rodymas su eurais, bet ir elektroninėse parduotuvėse. Lietuvoje euro įvedimas bus 2015 sausio 1 d., todėl visoje internetinėje erdvėje vykstą šioks toks sąmyšis - vieni ieško sprendimų kaip padaryti dvigubos valiutos rodymą savo internetinėje parduotuvėje, kiti bando tai pasidaryti patys, treti galvoja, kad tai nebūtina.

Pagal Lietuvos Respublikos euro įvedimo įstatymo 17 straipsnį - rodyti dvigubos dviguba valiutą (litais ir eurais) - būtina. Nevykdant šio įsipareigojimo - įspėjimas arba bauda iki 1000 Lt. Rodyti kainas litais ir eurais yra privaloma iki 2015 birželio 30 dienos. Atsiradus šiems įsipareigojimams, daugelis elektroninės komercijos įmonių siekia pasipelnyti (tai yra visiškai natūralu ir suprantama). Įkainiai už šią paslaugą svyruoja nuo 100 Lt iki 2000 Lt. Norime pradžiuginti OpenCart turinio valdymo sistemos savininkus ir būsimus mūsų klientus - dvigubas valiutos rodymas paslauga pas jums nieko nekainuoja. Kol įstatymas reikalauja, mūsų klientai gali būti ramūs - dvigubas valiutos rodymas bus jūsų elektroninėje parduotuvėje. Litų ir eurų kaina bus atvaizduojama ne tik prie prekės aprašymo kainos ar kategorijose, bet ir prekių krepšelyje, patvirtinimo laiškuose, sąskaitose faktūrose ir netgi jūsų parduotuvės administravime (tam, kad jums patiems būtų lengviau orientuotis). Kitaip sakant - visur kur tik atvaizduojama lito valiuta. Paklausite: o kas bus, kai sausio 1d. bus įvestas euras? Viskas labai paprasta. Apkeisime kainų rodymą, t.y. Vietoje litai - eurai, bus rodoma eurai - litai. Na, o nuo 2015 m. birželio 30 dienos, jūsų parduotuvėje jau bus atvaizduojama tik euro valiuta (išjungsime šią funkciją per 1 minutę). Kaip atrodo šių valiutų atvaizdavimas realybėje, galite pamatyti mūsų svetainėje arba atliktuose darbuose.

Apibendrinant, renkantis OpenCart turinio sistemą, jūs būsite ramūs dėl dvejopo kainų rodymo el. parduotuvėje. Kitose turinio valdymo sistemose tikriausiai jums teks mokėti už šią paslaugą, ne gana to - ši investicija nueina veltui (juk nereikalaujama rodyti dvejopą valiutą daugelį metų). Prieš tai rašytame straipsnyje apie “Kokią turinio valdymo sistemą rinktis?” paminėjome mažas investicijas į elektroninę komerciją turint OpenCart. Taigi, mes vėl pagrindžiame šią teoriją dėl dvigubos valiutos rodymo elektroninėse parduotuvėse.

opengate.lt Paskelbė opengate.lt

0 komentarai apie "Dvigubas valiutos rodymas (litų ir eurų atvaizdavimas)"

Komentuoti

Vardas:


Įveskite kodą:

Komentaras: