Valiutos (iš litų į eurus) konvertavimas OpenCart administravime

Kaip jau visi žinome, 2015 m. sausio 1 d. Lietuvos litą keičia euras. Nesvarbu kokią elektroninę turinio valdymo sistemą naudojate, iki šiol prekių ar paslaugų kainas įvesdavote litais. Norimos valiutos atvaizdavimą pačioje parduotuvėje be problemų galima konvertuoti į eurus. Bet ką daryti su įvestomis kainomis administravime? Ar palikti tokias kokios yra? O kuriant naujas prekes perskaičiuoti į litus ir tik tuomet įvesti kainą? Nepatogu. Vienas iš sprendimų gali būti toks - rankiniu būdu patiems pakeisti visų esamų prekių kainas į eurus. Tačiau tai galbūt tiktų jei turite nedaug prekių. Turint šimtai prekių - tai tiesiog laiko ir nervų gadinimas.

Mes turime paprastesnį sprendimą OpenCart sistemai - konvertuosime jūsų esamas prekių kainas į eurus per mažiau nei minutę. Po konvertavimo, visos įvestos prekių kainos bus perskaičiuotos pagal nustatytą kursą t.y. 3.45280. Taigi, be jokio vargo jūsų elektroninėje parduotuvėje numatytoji valiuta bus eurais. Na, o naujas kuriamas prekes jau įvedinėsite kainą eurais, taip, kaip ir priklauso.

Šio sprendimo kaina 25 Eur. Susisiekite su mumis ir visą tai atliksime mes. Nepamirškite, iki 2015 birželio 30 d. kainas privalote rodyti litais ir eurais. Greičiausiai jau visą tai esate susitvarkę, tačiau nuo naujųjų juk norisi, kad būtų atvirkščiai - kaina rodoma eurais ir litais. Užsakius eurų konvertavimo paslaugą pas mus - eurų ir litų atvaizdavimą pakeisime nemokamai. Eurų ir litų atvaizdavimas bus visur - pačioje parduotuvėje, užsakymų patvirtinimo laiškuose, prekių krepšelyje ir kitur. Pasibaigus birželio 30 d. terminui visą tai išjungsime ir liks tik eurų valiuta. Jokių nesklandumų, jokių problemų.

opengate.lt Paskelbė opengate.lt

0 komentarai apie "Valiutos (iš litų į eurus) konvertavimas OpenCart administravime"

Komentuoti

Vardas:


Įveskite kodą:

Komentaras: