OpenCart 2.0.0.0 versija jau čia! Išbandykite ir įvertinkite.

Puiki žinia elektroninėje komercijoje - 2014 m. spalio mėn. viena populiariausių atviro kodo sistema atsinaujino į 2.0.0.0 versiją. Daug žadanti nauja sistema iš tiesų paliko gerą įspūdį. Šiame straipsnyje trumpai aptarsiu labiausiai pasikeitusias funkcijas palyginus su ankstesnėmis versijomis (1.5.x).

Elektroninėje komercijoje jau standartu tampantis “Responsive” (prisitaikantis prie mažesnių ekranų, tokių kaip planšetės ar mobilieji telefonai) - OpenCart taip pat neatsiliko. Nauja versija yra pilnai prisitaikanti prie įvairių dydžių ekranų (tiek parduotuvė, tiek ir administravimo aplinka). “Responsive” aplinka vienareikšmiškai pats svarbiausias naujausios OpenCart versijos pasikeitimas.

Kitas svarbus pastebėjimas - greitis. 2.0.0.0 parduotuvės aplinka žymiai pagreitėjo lyginant su ankstesnėmis versijomis. Tiek “Responsive”, tiek ir puslapių užsikrovimo greitis yra svarbus niuansas SEO optimizacijai. Be to, juk klientams daug smagiau naršyti po Jūsų elektroninę parduotuvę, kuomet puslapiai atsidaro greitai.

Modulių diegimas. Nuo šiol įdiegti modulį parduotuvės savininkui nereikės prašyti tai padaryti programuotojo. Prisijungęs prie administravimo parduotuvės savininkas galės greitai ir paprastai įdiegti norimą modulį. Tiesa, reikės kurį laiką palaukti, kol modulių kūrėjai atnaujins savo darbus 2.0.0.0 versijai.

Marketingo galimybės. Visi norime žinoti ar teisingai investuojame į reklamą. Tarkime patalpinote savo parduotuvės nuorodą į vieną ir kitą svetainę. Kaip žinoti kurioje svetainėje daugiau vartotojų paspaudžia Jūsų nuorodą? Su marketingo funkcija galėsite visą tai stebėti ir patys nuspręsite kur Jums labiau apsimoka reklamuoti savo elektroninę parduotuvę.

Kiti privalumai, tokie kaip el. pašto pranešimas, kuomet gaunamas naujas prekės atsiliepimas, įspėjamieji pranešimai administravime ir daugelis kitų malonių funkcijų, kurios tikrai palengvina parduotuvės administratoriaus darbą. OpenCart 2.0.0.0 versija - greita, šiuolaikišku dizainu ir dideliu funkcionalumu pasižyminti elektroninės komercijos platforma. Visgi, dirbdami su OpenCart platforma mes neskubame diegti šios versijos naujiems mūsų klientams. Reikia šiek tiek laiko, kad būtų pašalintos smulkios klaidos, daugiau ištestuota sistema, na ir atsirastų palaikomų šios versijos modulių. Lietuvių kalbos vertimą šiai versijai jau dabar galite įsigyti mūsų svetainėje.

Norite išbandyti naujausios versijos parduotuvę ir jos administravimą? Tai galite padaryti jau dabar: Parduotuvės puslapis http://v2.oclietuva.com/, administravimo puslapis http://v2.oclietuva.com/admin

opengate.lt Paskelbė opengate.lt

0 komentarai apie "OpenCart 2.0.0.0 versija jau čia! Išbandykite ir įvertinkite."

Komentuoti

Vardas:


Įveskite kodą:

Komentaras: