OpenCart turinio valdymo sistema - ar teisingas pasirinkimas?

Dirbant elektroninėje komercijoje (kuriant elektronines parduotuves) dažnai sulaukiame klausimo: kodėl naudojate OpenCart atviro kodo sistemą? Klausimas yra teisingas ir suprantamas, tačiau atsakyti į jį yra kiek sudėtinga. Juk negalime atsakyti – „Nes tai yra pati geriausia atviro kodo sistema“ arba „Nes mums ji patinka“. Toks atsakymas būtų per daug banalus ir neteisingas. Dėl šios priežasties nusprendžiau kiek plačiau aprašyti ir padiskutuoti, kodėl renkamės būtent OpenCart, o ne kitas, taip pat populiarias, atviro kodo sistemas.

Jei reikėtų atsakyti trumpai – OpenCart sistema yra lengvai administruojama, lengvai suprantama ir modifikuojama turinio valdymo sistema, turi daug nemokamų (ir mokamų) modulių, kas leidžia padaryti jūsų elektroninę parduotuvę tikrai funkcionalią ir patrauklią.

Dėl administravimo – mūsų svetainėje rasite demonstracinę versiją, tad galite gyvai išmėginti patys. Kadangi viskas sudėliota labai protingai – priprasite prie administravimo per trumpą laiką (puikiai tinka netgi tiems, kas niekada nesinaudojo turinio valdymo sistema). Jei pažvelgsime į kitas atviro kodo sistemas (pvz. Magento ar Prestashop) iš karto kyla klausimas: nuo ko pradėti dirbti? Prikrauta begalė nereikalingų funkcijų (ar bent jau labai retai naudojamų), o reikalingas surasti itin keblu. To negalime pasakyti apie OpenCart.

Jūs pasakysite – kas man iš to, kad OpenCart lengvai modifikuojama programavimo kalba? Taip, jums nereikės nieko programuoti, tačiau jei jums prireiks funkcijos, kurios standartiškai nėra OpenCart komplektacijoje – mes galėsime greičiau suprogramuoti norimą funkciją. Ką tai reiškia? Lengvesnis programuotojo darbas – mažesni jūsų išlaidų kaštai. Viskas labai paprasta, o kad būtų dar paprasčiau suprasti – OpenCart moduliai, dizaino temos, programavimo darbai kainuos visada mažiau nei pvz. tą patį darytumėte su Magento.

Didelė OpenCart bendruomenė leidžia sukurti modulius (papildomas funkcijas jūsų elektroninėje parduotuvėje) ir prireikus galima tiesiog įsigyti ir įdiegti į jūsų el. parduotuvę. Vėlgi grįžtame prie taupymo – jums nereikia samdyti programuotojo ir mokėti jam didelius pinigus, jums nereikia laukti, kol bus suprogramuotas darbas – visą tai jau paruošta. Įsigyjate, įdiegiame ir turite. Daugelio modulių kainos maždaug 1-2 valandos programuotojo darbo. Jei samdyti programuotoją, neabejoju tai truktų kur kas daugiau darbo valandų... Pasakysite – juk kitos atviro kodo sistemos taip pat turi dideles (gal net didesnes nei OpenCart) bendruomenes ir modulius. Taip, bet jus palyginkite kainas ir suprasite apie ką aš šneku.

Taigi, trumpai tariant, pradedant verslą ir pasirinkus OpenCart turinio valdymo sistemą jūs ne tik turėsite funkcionalią elektroninę parduotuvę, ją galėsite dar labiau optimizuoti pagal jūsų poreikius, bet ir sutaupysite tikrai nemažus pinigus. Ši sistema idealiai tinka mažoms ir kai kurioms vidutinio dydžio elektroninėms parduotuvėms. Tai puikus „start up‘as“ jūsų sėkmingam verslui. Internete vyksta įnirtingos diskusijos apie atviro kodo sistemas - tai didžiulė konkurencija. Negalime teigti, kad OpenCart – pati geriausia turinio valdymo sistema, apskritai – visos turinio valdymo sistemos turi savo pliusų ir minusų, bet mes pasirinkome būtent OpenCart ir net negalvojame pereiti prie kitų. Tikime, kad toks mūsų sprendimas yra teisingas ir stengiamės įrodyti tai ir kitiems.

opengate.lt Paskelbė opengate.lt

0 komentarai apie "OpenCart turinio valdymo sistema - ar teisingas pasirinkimas?"

Komentuoti

Vardas:


Įveskite kodą:

Komentaras: