Paslaugos

Elektroninės komercijos sprendimai

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Planuojate prekiauti internetu, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Ieškote optimalaus sprendimo, nenorint pradžioje investuoti didelės sumos? Norite valdyti elektroninę parduotuvę paprastai ir suprantamai? Tuomet mes Jums galime padėti. Mūsų pagrindinė veikla - internetinių parduotuvių kūrimas OpenCart atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS). Kodėl verta rinktis OpenCart? Turint nemažos patirties naudojant šią TVS, galime išskirti 3 pagrindinius privalumus: 1. Internetinės parduotuvės administravimas itin lengvas, greitai išmokstamas ir išverstas lietuvių kalba (vertimas itin kruopščiai ir ilgai darytas mūsų pačių). 2. Didelis pasirinkimas funkcijų leidžia sukurti itin patrauklią ir funkcionalią elektroninę parduotuvę, nereikalaujant didelių investicijų. 3. Platus dizainų pasirinkimas. Patį dizainą galėsite paprastai keisti pagal save, tad tai leidžia  sukurti būtent tokią parduotuvę, kokios patys norite. Mes siūlome sprendimus mažam ir vidutiniam verslui. Patikėdami šios darbus mums - būsite ramūs, nes turėsite be priekaištų veikiančią elektroninę parduotuvę, be to visada turėsite kur kreiptis iškilus klausimams. Sužinokite daugiau.

Interneto svetainių kūrimas

Be elektroninių parduotuvių, mes taip pat siūlome web sprendimus Jūsų verslui. Jau turite internetinę svetainę, tačiau ji pasenusi ir norite šiuolaikiškos svetainės? Norite greitai ir lengvai talpinti tekstą ir nuotraukas? Pageidaujate nuotraukų efektų pagrindiniame puslapyje? O gal Jums tereikia reprezentacinės svetainės? Mes visą tai galime Jums pasiūlyti už itin palankią kainą. Siekiame sukurti profesionaliai atrodančią svetainę, tokią svetainę, kurią ateityje galėsite praplėsti naudojant OpenCart turinio valdymo sistemą (TVS). Jums nereikės niekam papildomai mokėti už svetainės administravimą - viską galėsite valdyti patys, suprantama tai labai atsiliepia svetainės kaštams. Prieš kuriant internetinę svetainę mes atsiunčiame Jums sukurtą eskizą. Jei viskas tinka - kuriame internetinę svetainę, jei ne - redaguojame pagal Jūsų poreikius ir ieškome tinkamo sprendimo. Sužinokite daugiau.

Logotipų kūrimas verslui ir privatiems klientams

Jei Jums reikalingas profesionaliai atrodantis logotipas - tuomet siūlome Jums šią paslaugą už patrauklią kainą 190 Eur. Logotipas bus sukurtas per 2 savaites. Prieš kuriant logotipą, aptarsime kokioje sferoje bus naudojamas, tam kad sukurtume tikslinei auditorijai. Profesionaliai sukurtas logotipas - tai ne tik logotipas, kuris bus naudojamas Jūsų svetainėje, bet tai svarbi vizitinė kortelė, kuri turi atspindėti Jūsų veiklą. Ekspertai teigia, kad logotipas yra vienas svarbiausių faktorių sėkmingame versle. Logotipas turi būti įsimintinas ir patrauklus visiems potencialiems klientams ir atvaizduoti veiklos sritį. Įvairūs išmatavimai leis juo naudotis ne tik internetinėje erdvėje ar vizitinėse kortelėse, bet ir naudoti aukštesnės rezoliucijos spaudai. Sužinokite daugiau.

Naujausios OpenCart 3.0.2.1 versijos vertimas

Naujausios OpenCart 3.0.2.1 versijos lietuvių kalbos vertimas. Pilnai išversti OpenCart parduotuvės ir administravimo puslapiai į lietuvių kalbą. Skirta OpenCart 1.5.5, 1.5.5.1, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3, 1.5.6.4, 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2, 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0 ir naujausiai 3.0.2.1 beta versijai. Visi mūsų klientai, užsisakę elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą, nemokamai gaus pilnai sulietuvintą OpenCart versiją. Įsigiję mūsų lietuvių kalbos paketą, gausite versijų vertimų atnaujinimus be jokio papildomo mokesčio (vieneriems metams). Apie atnaujinimus informuosime elektroniniu paštu bei mūsų svetainėje. Tai bene geriausias OpenCart vertimas kokį galite rasti. Šiam vertimui skyrėme daug laiko ir pastangų, atnaujinimus darome reguliariai. Užsisakykite mūsų vertimą vos už 15 Eur. Sužinokite daugiau.

OpenCart sistemos darbai pagal užsakymą

Turime sukaupę didelę patirtį dirbant su OpenCart atviro kodo platforma. Mes žinome, kad bandant įdiegti OpenCart elektroninę parduotuvę patiems, galima susidurti su netikėtomis problemomis, kuomet sistema neveikia stabiliai arba tiesiog neveikia taip, kaip Jūs norėtumėte. Kitas pavyzdys, vartotojas pažangus įdiegti OpenCart platformą, tačiau nežino kaip koreguoti vieną ar kitą funkciją. Bandant modifikuoti sisteminius failus, galite pakenkti elektroninės parduotuvės darbui. Galbūt tiesiog ieškote sprendimo kaip importuoti didelį kiekį prekių iš tiekėjo? Reikalinga funkcija, kurios nerandate OpenCart platformoje? Tuomet siūlome kreiptis pas mus. Sužinokite daugiau.

OpenCart konsultacijos ir apmokymai

Jei patys diegiate OpenCart elektroninę parduotuvę, dažnai gali kilti įvairių klausimų, kurių atsakymus tenka ieškoti internete. Atsakymų ieškojimas ne visada malonus procesas ir ne visada rastas atsakymas jums gali būti tinkamas. Mes siūlome šios sistemos konsultacijas ir apmokymus, tad jūsų svarbų laiką galėsite išnaudoti kitiems darbams. Apmokinsime kaip valdyti šią turinio valdymo sistemą, aiškiai ir išsamiai atsakysime į kilusius klausimus, padėsime suprasti ir išmokti per trumpą laiką, duosime naudingų patarimų. Jūsų elektroninės parduotuvės konsultacijos vyksta mūsų ofise arba atvykstame pas jus jums patogiu metu. Sužinokite daugiau.

Svetainių talpinimas ir domenų registravimas

Jei dar neturite domeno ir hostingo, siūlome pasinaudoti serveriai.lt paslaugomis. Serveriai.lt - tai profesionalios interneto svetainių talpinimo paslaugos, bei domenų registravimas konkurencingomis kainomis. Užsakius šias paslaugas pas mus, Jūs būsite užtikrinti, kad elektroninės parduotuvės projektas dirbtų sklandžiai ir patikimai. Jūsų elektroninė parduotuvė bus patikimame ir galingame serveryje. Užsakę šias paslaugas per mus (pasinaudojus mūsų rekomendacine nuoroda), Jūs gausite 50% hostingo ir/arba 20% domeno užsakymo sumos premiją, kurią galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo paslaugų pratęsimui. Sužinokite daugiau.

Specialus pasiūlymas naujiems klientams

Jei norite įsigyti elektroninę parduotuvę ir planuojate naudotis vienu populiariausių mokėjimo metodu Paysera (buvęs mokėjimai.lt), tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums. Užregistruokite naują Paysera sąskaitą pasinaudojant mūsų rekomendacine nuoroda, o mes ne tik nemokamai įdiegsime šį mokėjimo būdą į Jūsų naują elektroninę parduotuvę, sukonfigūruosime, paaiškinsime kaip naudotis, bet ir suteiksime 40% nuolaidą bet kuriam mokamam el. parduotuvės šablonui iš ThemeForest svetainės! Paysera - tai viena populiariausių ir saugiausių įmokų surinkimo būdų Lietuvoje. Siūlo daug skirtingų įmokų surinkimo būdų įvairiose šalyse, įvairiomis valiutomis. Visos skirtingais mokėjimo būdais gautos įplaukos iškart atsiranda jūsų Paysera sąskaitoje, tad Jūsų kliento užsakymą galėsite vykdyti nedelsiant. Pasiūlymo terminas ribotas - norėdami sužinoti ar pasiūlymas vis dar galioja, prašome susisiekti su mumis. Sužinokite daugiau.