El. parduotuvių nuoma

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių nuoma - tai puikus sprendimas tiems, kas nenori iš karto investuoti pinigų į nuosavą el. parduotuvę. Puikus pavyzdys - norite pradėti verslą internetu, tačiau nežinote ar pasiteisins jūsų nauja paslauga ar produktas. Arba, galbūt jums reikia tik laikino sprendimo, pvz. paslaugą internetu teiksite tik metus ar du. Kitiems tiesiog yra labiau priimtina mokėti nedidelę sumą pinigų ir nesirūpinti nei domeno (elektroninės parduotuvės adresas), nei serverio talpinimo plano pratęsimo. Visą tai (el. parduotuvės nuomos paslaugą) atliekame mes, vienintelis jūsų rūpestis - tai jūsų verslas. El. parduotuvės nuoma Lietuvoje šiuo metu labai paplitusi, parduotuvė sukuriama ir jau galite naudotis vos per vieną savaitę. Tuo tarpu jei planuojate įsigyti el. parduotuvę - darbai gali trūkti ir mėnesį ar daugiau, investuoti į jos darbus turėsite ženkliai daugiau, kiekvienais metais turėsite prasitęsti domeno ir talpinimo plano metines prenumeratas (to neatlikus, jūs galimai prarasite tiek domeną, tiek ir visos el. parduotuvės failus). Tad, jei norite sutaupyti ir būti visiškai ramiems - rinkitės elektroninės parduotuvės nuomą jau dabar.

Ar jums svarbus lankstumas, paprastumas, greitis, bei nenorite jokių įsipareigojimų? Tuomet šiandien siūlome mūsų naują paslaugą - elektroninės parduotuvės nuoma. Mėnesinė el. parduotuvės nuomos kaina vos nuo 12,99 Eur per mėnesį. Minimalus nuomos terminas - 12 mėnesių. Jokių įsipareigojimų - bet kada galėsite atsisakyti el. parduotuvės nuomos paslaugos (pinigai už sumokėtą 12 mėn. terminą nėra grąžinami). Jei dar neturite savo domeno (pvz. www.jusudomenas.lt) - mes jį užsakysite. Domeno kaina metams svyruoja apie 10 Eur. Dėl parduotuvės talpinimo rūpintis jums taip pat nereikės - už mėnesinį nuomos mokestį jūsų elektroninė parduotuvė bus patalpinta mūsų greitame ir patikimame serveryje. Visi serveryje laikomi failai bus patikimai apsaugoti, taip pat reguliariai daromos duomenų atsarginės kopijos. Taigi nuomodami parduotuvę pas mus jūs būsite ramūs, kad klientai visuomet pasieks jūsų pateiktą informaciją internetu, o jums nereikės pergyventi dėl nuostolių, kurie galėtų atsirasti jei kartais parduotuvė sustotų dirbti.

Mūsų sukurtos elektroninės parduotuvės yra labai patogios ir suprantamos paprastam vartotojui (parduotuvė kuriama plačiai paplitusia, atviro kodo OpenCart turinio valdymo sistema). Keblumų kaip įkelti prekes, tekstus ar kategorijas tikrai nekils, be to mes pasirengę nemokamai jums padėti ir atsakyti į kilusius klausimus. Čia nebus jokių paslėptų mokesčių, jei jums problema - mes ją sprendžiame ir padedame nemokamai. Žinoma, jei jums prireikia specifinės funkcijos, kurios el. parduotuvės nuoma to negali pasiūlyti - gali būti taikomas mokestis šiai funkcijai įgyvendinti. Bet kuriuo atveju visą tai apsvarstysime su jumis ir kartu nuspręsime kas jums labiausiai tinka. Žemiau rasite informaciją kokios funkcijos įeina į elektroninės parduotuvės kainą. Norite išbandyti el. parduotuvę prieš pasirašant sutartį? Mes suteikiame jums unikalią galimybę išbandyti el. parduotuvę 14 dienų nemokamai! Be jokių sutarčių, be jokių paslėptų mokesčių - tiesiog nemokamai. Susisiekite su mumis dėl šios galimybės ir jau kelių dienų laikotarpyje galėsite pradėti naudotis.

Nuo ko pradėti, norint naudotis mūsų paslauga?

[ Informacija ruošiama ]