Svetainių talpinimas (hostingas)

 

 

 

Svetainių talpinimas

Jei dar neturite domeno ir hostingo, siūlome pasinaudoti serveriai.lt paslaugomis. Serveriai.lt - tai profesionalios interneto svetainių talpinimo paslaugos, bei domenų registravimas konkurencingomis kainomis. Užsakius šias paslaugas pas mus, Jūs būsite užtikrinti, kad elektroninės parduotuvės projektas dirbtų sklandžiai ir patikimai. Jūsų elektroninė parduotuvė bus patikimame ir galingame serveryje. Užsakę šias paslapugas per mus (pasinaudojus mūsų rekomendacine nuoroda), Jūs gausite 50% hostingo ir/arba 20% domeno užsakymo sumos premiją, kurią galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo paslaugų pratęsimui. Serveriai.lt siūlo pinigų grąžinimo garantiją, todėl premija Jums bus suteikta lygiai po vieno mėnesio nuo apmokėjimo už paslaugas. Savo premijos likutį matysite prisijungę prie serveriai.lt klientų sistemos.

Interneto svetainių talpinimas nuo 1,99 Eur/mėn*.

Interneto svetainės talpinimas arba kitaip hostingas (angliškai web hosting) - tai Jūsų elektroninės parduotuvės arba internetinės svetainės vieta serveryje. Šiame serveryje bus patalpinti visi reikalingi el. parduotuvės failai ir informacija (nuotraukos, tekstas, pdf failai ir kt.), el. paštas bei duomenų bazė. Rekomenduojame rinktis planą "Svetainei", kadangi norint įdiegti elektroninę parduotuvę reikalinga MySql duomenų bazė bei Php palaikymas. Reikalui esant, galėsite bet kada pasikeisti planą į aukštesnį. Serveriai.lt - tai patikimas hostingo paslaugos tiekėjas, kur gausite ne tik spartų ir galingą serverį, bet ir aukšto lygio klientų aptarnavimą. Pasinaudojus mūsų rekomendacine nuoroda interneto svetainės talpinimui, Jūs gausite 50% užsakymo sumos premiją, kurią galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo paslaugų pratęsimui.

* Kainos yra tik apytikslės. Jos gali keistis tiekėjo nustatytomis kainomis. Kainas pasitikslinti galite užėję į tiekėjo internetinį puslapį www.serveriai.lt. Kainos nurodytos be PVM.

Užsakyti talpinimo planą

Pateiksime informaciją apie interneto svetainių talpinimo planus, kuriuos rekomenduojame rinktis:

 • Planas "Svetainei". Šiuo metu plano "Svetainei" mėnesinis mokestis yra apie 2,99 Eur (be PVM). Minimalus užsakymo laikotarpis - 3 mėnesiai. Visiems svetainės talpinimo planams yra suteikiama vieno mėnesio pinigų grąžinimo garantija, tad jei liksite nepatenkinti - susigrąžinsite visus pinigus. Planas "Svetainei" puikiausiai tiks įdiegti vieną elektroninę parduotuvę. Džiugi žinia iš serveriai.lt - nuo šiol visiems planams netaikomi jokie ribojimai: duomenų srautui (virtualaus serverio siunčiamos informacijos kiekis), vietai serveryje (galėsite talpinti begalę informacijos, nuotraukų ir pan.), elektroninėms pašto dėžutėms (kurkite tiek dėžučių, kiek pageidausite). Jeigu ateityje norėsite įdiegti daugiau el. parduotuvių - bet kada galėsite paprastai ir greitai pasikeisti į planą "Universalus". Plano keitimas atliekamas vos per keletą minučių.
 • Planas "Universalus". Šiuo metu plano "Svetainei" mėnesinis mokestis yra apie 4,99 Eur (be PVM). Rinkitės šį planą, jei planuojate turėti keletą elektroninių parduotuvių. Pagrindinis skirtumas tarp plano "Svetainei" ir plano "Universalus" - pastarasis turi Multi-Domain hostingą. Turint Multi-Domain hostingą, galima talpinti neribotą svetainių skaičių viename virtualiame serveryje. Tai labai palengvina darbą administruojant duomenų bazes, kuriant elektroninius paštus ir t.t. Visos papildomos svetainės naudos bendrą duomenų srautą ir vietą serveryje.

Planas Paštui1.99 €

 • Neribojamas srautas
 • Neribojama vieta
 • Saugus el. paštas
 • Tinka el. paštui
 • Atsarginės kopijos
 • Saugus ryšys
 • 50% užsakymo premija!

Planas Universalus4.99 €

 • Neribojamas srautas
 • Neribojama vieta
 • Multi-Domain hostingas
 • El. Parduotuvės talpinimas
 • Atsarginės kopijos
 • Saugus ryšys
 • 50% užsakymo premija!

Domenų registravimas nuo 7,30 Eur/metams*.

Domenas (angliškai domain name), tai unikalus internetinis adresas (www.jususvetainesadresas.lt). Norėdami turėti internetinę svetainę, el. parduotuvę ar tiesiog elektroninį paštą su savo pavadinimu, pirmiausiai reikia užregistruoti domeną. Serveriai.lt - tai šių paslaugų lyderis Lietuvoje ir dabar tai padaryti galite labai palankiomis sąlygomis ir konkurencingomis kainomis. Pasinaudojus mūsų rekomendacine nuoroda domeno registravimui, Jūs gausite 20% užsakymo sumos premiją, kurią galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo paslaugų pratęsimui, tad jei dar neturite savo domeno - spauskite žemiau "Užsakyti" ir tapkite pilnateisiu domeno savininku. Domeno minimalus užsakymo laikotarpis 1 metai. Pasibaigus šiam laikotarpiui, Jūs gausite priminimo laišką apie šios paslaugos pratęsimą.

* Kainos yra tik apytikslės. Jos gali keistis tiekėjo nustatytomis kainomis. Kainas pasitikslinti galite užėję į tiekėjo internetinį puslapį www.serveriai.lt. Kainos nurodytos be PVM.

Užsakyti domeną (adresą)