D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kiek laiko užtrunka elektroninės parduotuvės kūrimas?
El. parduotuvę sukursime per savaitę laiko. Jei laikas keisis, mes Jus informuosime.
Kokią elektroninės prekybos platformą naudojate?
Mūsų elektroninės parduotuvės kuriamos OpenCart atviro kodo platforma.
Nuo ko pradėti norint įsigyti elektroninę parduotuvę?
Pirmiausiai turite turėti domeną (www.jususvetainesvardas.lt) ir hostingą (svetainės talpinimo paslauga). Įsigyjant hostingą, turite būti tikri, kad palaikys Php 5 ir galima būtų sukurti MySql duomenų bazę. Jei turite klausimų dėl domeno ir hostingo įsigijimo, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime bei patarsime. Kitas žingsnis - išsirinkti Jums patinkantį e. parduotuvės dizainą.
Kur galima įsigyti domeną ir hostingą būsimai el. parduotuvei?
Jei dar neturite domeno ir hostingo, siūlome pasinaudoti serveriai.lt paslaugomis. Pasinaudojus mūsų rekomendacine nuoroda, Jūs gausite 50% hostingo ir/arba 20% domeno užsakymo sumos premiją, kurią galėsite panaudoti turimų svetainių talpinimo paslaugų pratęsimui. Norint užsisakyti ir gauti premijas, spauskite užsakyti svetainės talpinimo planą arba užregistruoti domeną.
Kaip turėčiau apmokėti už el. parduotuvės įsigijimą?
Apmokėjimas vykdomas bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą. Gavus Jūsų užsakymą, mums reikės hostingo (svetainės talpinimo paslaugos) prisijungimo duomenų. Mes susisieksime su Jumis dėl šios informacijos. Prisijungimo duomenys naudojami norint įdiegti elektroninę parduotuvę ir jokiais būdais neperduodami trečioms šalims.
Ar galima apmokėkite po elektroninės parduotuvės kūrimo?
Taip galima. Sąskaitą už atliktus darbus atsiųsime po atliktų darbų.
Ar yra kokie nors apribojimai prekiaujant elektroninėje parduotuvėje?
Prekiauti galima visomis prekėmis, išskyrus: Tabako gaminiais; Alkoholiu; Receptiniais vaistais; Narkotinėmis medžiagomis; Ginklais; Pornografija; Nelicencijuota loterija; Nelegalia programine įranga; ir kitais LR įstatymais uždraustais produktais.
Ar yra apribojimai produktų talpinimui, kategorijoms, nuotraukoms?
Nėra. Galėsite įkelti tiek produktų, kategorijų ir nuotraukų, kiek pageidausite. Jei Jūsų įsigytas hostingas (svetainės talpinimo paslauga) turės tarkime 4GB talpos, tuomet to pakaks įkelti tūkstančius prekių į Jūsų e-parduotuvę.
Įsigijus iš Jūsų elektroninę parduotuvę, ar ji taps mano nuosavybe?
Taip. Tai atviro kodo el. parduotuvė, todėl niekam papildomai nereikės mokėti.
Ar galima modifikuoti programinės įrangos failus pačiame serveryje?
Galima, tačiau mes neatsakome už padarytą žalą Jūsų e-parduotuvei. Mes įdiegsime pilnai veikiančią elektroninę parduotuvę, bet kokie parduotuvės programinės įrangos failų modifikavimai gali pakenkti jos darbui. Plačiau skaitykite sąlygos ir sutartis.
Ar išrašote sąskaitas-faktūras?
Taip, išrašome. Esame ne PVM mokėtojai.
Ar galiu tikėtis pakalbos ir konsultacijų?
Mes nemokamai padėsime bet kokiais klausimais, kas liečia Jūsų įsigytą elektroninę parduotuvę. Įsigijus el. parduotuvę, mes Jus nemokamai apmokinsime el. paštu ar telefonu. Taip pat galima sutarti apmokymą pas Jus biure ar namuose.
Įsigijau internetinę svetainę iš Jūsų. Prireikė dar vienos. Ar taikote nuolaidas?
Taip, taikome nuolaidas. Antrai internetinei svetainei pritaikysime 15% nuolaidą.
Kaip integruoti Google Analytics kodą į elektroninę parduotuvę?
Google Analytics integravimai labai paprastas, tereikia žinoti Jūsų Goole Analytics paskyros specialų kodą, kurį tereikės įklijuoti į TVS lauką. Kaip tai atrodys galite pamatyti mūsų demo turinio valdymo sistemoje: Sistema > Nustatymai > Taisyti > Serveris > pačioje apačioje matysite "Google Analytics kodas".