Galimybės

OpenCart galimybės

Galimybės ir privalumai

Sužinokite kokie yra atviro kodo OpenCart sistemos privalumai, koks elektroninės parduotuvės prekių ar kategorijų valdymas, kitos plačiai naudojamos funkcijos ir galimybės. Elektroninę parduotuvę įsigysite, visa sistema pilnai išversta į lietuvių kalbą, plačios šablonų galimybės ir be abejonės profesionali pagalba bet kokiems klausimams. Sužinokite daugiau.

Kūrimas ir jo etapai

Sužinokite kaip vyksta elektroninės parduotuvės kūrimas. Bendravimas tarp užsakovo ir paslaugos tiekėjo yra vienas svarbiausių faktorių prieš pradedant elektroninės parduotuvės darbus. Mes esame pasiruošę atsakyti ir išsamiai paaiškinti į bet kokius kilusius klausimus. Vėliau prasideda serverio parengimas, diegimas, testavimas ir žinoma apmokymai ir konsultacijos Sužinokite daugiau.

Papildomi OpenCart moduliai

Sužinokite kas yra elektroninės parduotuvės modulis. Pasitaiko, kad klientams prireikia specifinės el. parduotuvės funkcijos, tokios kaip prekių importavimas iš tiekėjo arba prekių filtravimas pagal pasirinkimus ar atributus. Norint naudotis tokiomis funkcijomis reikia įdiegti papildomus modulius į internetinę parduotuvę. Sužinokite daugiau.

OpenCart video pamokos (iki vers. 1.5.6.4)

Peržiūrėkite mūsų video pamokas kaip naudotis elektroninės svetainės administravimo puslapiu (turinio valdymo sistema). Pažiūrėję video pamokas, galite patys išmėginti mūsų demo administravimo puslapyje. Prie elektroninės svetainės administravimo puslapio greitai priprasite, be didelių pastangų. Visos video pamokos yra nemokamos. Sužinokite daugiau.