Parduotuvių kūrimas ir jo etapai

El. parduotuvės etapai

Elektroninių parduotuvių kūrimo etapai ir žingsniai

  • Prieš pradedant elektroninės (internetinės) parduotuvės kūrimo darbus, apsprendžiame šiuos klausimus kartu su klientu: kokio pobūdžio bus elektroninė parduotuvė, kokie pristatymo ir apmokėjimo metodai reikalingi, ar reikalingi papildomi moduliai, koks pageidaujamas elektroninės parduotuvės dizainas, atsakome į kitus kliento rūpimus klausimus ir poreikius. Visa taip galima atlikti elektroninių paštu, telefonu ar pas klientą vietoje.
  • Jei klientas jau turi domeną (www.jususvetaine.lt) ir tinkamą e-parduotuvės diegimui hostingą (talpinimo planą su PHP 5+ ir MySQL duomenų baze), tuomet mums reikės prisijungimo duomenų prie talpinimo plano, tam, kad pradėtumėme sekantį elektroninės parduotuvės kūrimo žingsnį. Jei klientas dar neturi domeno ir hostingo, tuomet mes patys pasiūlysime ir patarsime kaip įsigyti domeną ir hostingą. Paaiškinsime kokie reikalavimai reikalingi hostingui, kad galėtume sėkmingai pradėti diegti elektroninę parduotuvę. Domeno nuoma (svetainės pavadinimas) metams Jums kainuos apie 7,00 Eur be PVM, hostingo nuoma (talpinimo planas) metams Jums kainuos apie 36,00 Eur be PVM.
  • Žinodami kliento poreikius, turint domeno ir hostingo (arba kitaip vadinamo serverio) duomenis, pradedamas serverio parengimas elektroninės parduotuvės diegimui (duomenų bazės konfigūravimas, serverio konfigūravimas, elektroninės parduotuvės programinės įrangos kėlimas į kliento hostingą ir t.t.).
  • E-parduotuvės dizaino diegimas į elektroninę parduotuvę, kalbų diegimas (lietuvių, anglų arba visus kartu). Modulių instaliavimas, kiti konfigūravimai.
  • Testavimas. Testavimas atliekamas kruopščiai ir atsakingai prieš atiduodant elektroninę parduotuvę klientui "į rankas".
  • Informuojame klientą, kad elektroninės parduotuvės kūrimas baigtas. Prisijungimo duomenys grąžinami klientui (prisijungimo duomenys prie duomenų bazės, administravimo valdymo pulto ir t.t.).
  • Apmokymas ir konsultacijos. Paaiškiname kaip administruoti Jūsų elektroninę (internetinę) svetainę, kokius žingsnius atlikti norint įkelti naujas prekes, nuotraukas ar panašiai. Supažindinsime su svetainės moduliais ir kaip juos konfiguruoti pagal Jūsų poreikius (tarkime kaip pakeisti pagrindinio puslapio skaidrinės reklamos dydį ar nuotrauką). Atsakysime į visus rūpimus klausimus.
  • Turite klausimų? Skambinkite dabar: +370 661 10 774 arba rašykite info@opengate.lt