Pagalba gyvai

  +370 661 10 774
  info@opengate.lt

Elektroninės parduotuvės modulis "Paysera"

Elektroninės parduotuvės modulis "Paysera"Kaina: 0.00 €

Paslaugos aprašymas

Elektroninės parduotuvės modulis "Paysera"

Įmokų surinkimo paslauga bank-link Paysera (mokėjimai.lt)

Paysera - tai viena populiariausių ir saugiausių įmokų surinkimo būdų Lietuvoje. Siūlo daug skirtingų įmokų surinkimo būdų įvairiose šalyse, įvairiomis valiutomis. Visos skirtingais mokėjimo būdais gautos įplaukos iškart atsiranda Jūsų Paysera sąskaitoje, tad Jūsų kliento užsakymą galėsite vykdyti nedelsiant. Nereikia daugybės bankų sąskaitų ir kaštų joms administruoti. Itin pigūs tarptautiniai pavedimai. Plačiau apie šį atsiskaitymo metodą skaitykite paysera.lt svetainėje. Jei dar neturite Paysera sąskaitos, ją galite nemokamai sukurti čia: registruoti Paysera sąskaitą.

Specialus pasiūlymas naujiems klientams:

Užregistruokite naują Paysera sąskaitą pasinaudojant mūsų nuoroda, o mes ne tik nemokamai įdiegsime šį mokėjimo būdą į Jūsų elektroninę parduotuvę, sukonfigūruosime, paaiškinsime kaip naudotis, bet ir suteiksime 40% nuolaidą bet kuriam mokamam el. parduotuvės šablonui iš ThemeForest svetainės!  Visą profesionalių mokamų šablonų sąrašą rasite čia: Populiarūs ThemeForest šablonai arba Pilnas ThemeForest šablonų sąrašas. Sąlygos ir taisyklės šiam pasiūlymui:

  • Šis pasiūlymas galioja tik naujiems mūsų klientams, kurie nori pasinaudoti mūsų elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugomis;
  • Pasiūlymas negalioja, jei jau anksčiau esate užsiregistravę Paysera sąskaitą;
  • Paysera bank-link įmokų surinkimo paslauga planuojate naudotis bent 5 mėnesius ar daugiau;
  • Pasiūlymas galioja suteikiant nuolaidą nuo Jūsų įsigyto šablono kainos. Pvz. Jūs išsirinkote ir įsigijote šabloną už 42 Eur, tuomet elektroninės parduotuvės kūrimo kaina skaičiuojama taip: elektroninės parduotuvės kūrimo darbų kaina minus 40% nuo šablono kainos (42 Eur - 60% = 16,80 Eur). Taigi, Jūsų sąskaitai pritaikysime 16,80 Eur nuolaidą;
  • Jei planuojate pasinaudoti šiuo pasiūlymu, būtina prieš tai susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu;
  • Lieka atlikti paprastus žingsnius: spaudžiate žemiau "REGISTRUOTIS", atsidariusiame Paysera puslapyje pasirenkate "Atsidarykite sąskaita". Užpildžius reikiamus laukus, Jūs atsidarysite naują Paysera sąskaitą, į kurią eis įmokos iš Jūsų parduodamų prekių. Belieka įsigyti norimą šabloną. Viskas! Mes suteikiame Jums nuolaidą sąskaitai, kurią atsiųsime Jums po elektroninės parduotuvės kūrimo ir Jūsų šablono pritaikymo. Be abejonės, taip pat įdiegsime Paysera mokėjimo būdą, supažindinsime kaip naudotis ir padėsime bet kokiems kilusiems klausimams.
  • Nuolaida bus pritaikyta tik tuomet, kai mes gausime patvirtinimą iš Paysera apie sėkmingą registraciją pasinaudojant mūsų nuoroda.
  • Pasiūlymo terminas ribotas - norėdami sužinoti ar pasiūlymas vis dar galioja, prašome susisiekti su mumis.

Atsidarykite Paysera sąskaitą nemokamai:

Registruotis

Jei turite klausimų dėl mūsų pasiūlymo, Paysera registracijos ar diegimo į el. parduotuvė - kreipkitės, mes operatyviai ir suprantomai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Susijusios paslaugos