Pagalba gyvai

  +370 661 10 774
  info@opengate.lt

OpenCart lietuvių kalbos vertimas (3.0.2.1)

OpenCart lietuvių kalbos vertimas (3.0.2.1)Kaina: 15.00 €Kiekis:  Užsakyti


Demonstracija  Admin Demo
Paslaugos aprašymas

OpenCart lietuvių kalbos vertimas (3.0.2.1)

Naujausios OpenCart 3.0.2.1 (beta) versijos lietuvių kalbos vertimas! Pilnai išversti OpenCart parduotuvės ir administravimo puslapiai į lietuvių kalbą. Skirta 3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0 ir 3.0.2.1 OpenCart versijai. Visi mūsų klientai, užsisakę elektroninės parduotuvės kūrimo paslaugą, gaus pilnai sulietuvintą OpenCart versiją. Įsigiję mūsų lietuvių kalbos paketą, gausite versijų vertimų atnaujinimus vieneriems metams be jokio papildomo mokesčio. Apie atnaujinimus informuosime elektroniniu paštu bei mūsų svetainėje. Tikime, kad tai bene geriausias OpenCart vertimas kokį galite rasti. Paskutinis šio lietuvių kalbos vertimo atnaujinimas: 2017-09-06.

✔ Pilnai išversti parduotuvės ir administravimo puslapiai;
✔ UTF-8 koduotė (skirta lietuviškoms raidėms);
✔ Nemokamas diegimas ir greita pagalba el. paštu;
✔ Nemokami atnaujinimai ir informavimas el. paštu;
✔ Pilnos diegimo instrukcijos;
✔ Daug dėmesio skirtas ir tvarkingas vertimas;
✔ Naujausios OpenCart versijos vertimas 3.0.2.1 (beta) !

Išmėginkite prieš perkant. OpenCart lietuvių kalba demonstracija (naujausia versija 3.0.2.1):

OpenCart vertimas

Parduotuvės puslapis    arba    Administravimo puslapis

Pastaba: Pasirinkimai, Užsakymų būsenos, Informacija ir kitos reikšmės yra patalpintos duomenų bazėje, tad šias reikšmes turėsite išsiversti patys (ši pastaba netaikoma klientams, kurie užsisakė el. parduotuvės kūrimo paslaugą). Sąrašas neišverstų reikšmių, kurios bus patalpintos duomenų bazėje. Jas galitėsite išversti prisijungus prie administravimo valdymo (visko versti nebūtina - verskite tik tas reikšmes, kurios Jums bus reikalingos):

1. Katalogas > Atributai > Atributai;
2. Katalogas > Atributai > Atributų grupės;
3. Katalogas > Pasirinkimai;
4. Katalogas > Informacija;
5. Pardavimai > Dovanų kuponai > Kuponų temos;
6. Sistema > Dizainas > Išdėstymai;
7. Sistema > Lokalizacija > Atsargų būsena;
8. Sistema > Lokalizacija > Užsakymų būsenos;
9. Sistema > Lokalizacija > Grąžinimai;
10. Sistema > Lokalizacija > Ilgio klasės;
11. Sistema > Lokalizacija > Svorio klasės.
12. Sistema > Lokalizacija > Mokesčiai > Mokesčių klasės;
13. Sistema > Lokalizacija > Mokesčiai > Mokesčių tarifai.

Pastaba: Moduliai, tokie kaip pvz. Royal Mail, United States Postal Service, Fedex ir panašiai - nėra išversti, nes jie nėra skirti Lietuvos rinkai ir dėl to nėra prasmės jų versti.

OpenCart lietuvių kalbos diegimo instrukcijos:

1) Išarchyvuokite atsiųstą .zip failą.
2) Pasirinkite Jūsų OpenCart versijos aplanką.
3) Nukopijuokite archyvo turinį į OpenCart parduotuvės katalogą, išlaikant katalogo struktūrą.
4) Prisijunkite prie OpenCart parduotuvės administravimo valdymo.
5*) Eikite į System > Localisation > Languages > Add new ir suveskite/pasirinkite šiuos duomenis:

Language Name: Lietuvių
Code: lt-lt
Locale: lt_LT.UTF-8,lt_LT,lithuanian
Status: Enabled

Spauskite Save. Lietuvių kalba įdiegta parduotuvėje. Jei norite pasikeisti administravimo kalbą į lietuvių, tuomet atlikite šiuos žingsnius: System > Settings > pasirinkite parduotuvę ir spauskite Edit > pasirinkite Local ir žemiau rasite "Administration Language". Pakeiskite ją į Lietuvių ir spauskite Save.

Apmokėjimo rekvizitus gausite nurodytu elektroniniu paštu. Gavę apmokėjimą, atsiųsime vertimo failus. Diegimo instrukcijos bus taip pat pridėtos atsisiųstame aplanke. Turite klausimų ar pastabų? Norite, kad mes įdiegtume šį kalbos paketą? Susisiekite su mumis el. paštu info@opengate.lt arba telefonu +37067232435.

Jeigu ieškote tvarkingo ir gramatiškai taisyklingo vertimo - tuomet šis OpenCart lietuvių kalbos vertimas Jums. Mes naudojame šį vertimą savo elektroninių parduotuvių klientams, todėl negalime leisti diegti bet kaip išverstą vertimą. Tikime, kad tai bene geriausias vertimas, kokį galite rasti ir toliau stengsimės, kad toks ir išliktų.

Jeigu pageidaujate, galite įsigyti šį vertimą tiesiai iš oficialios opencart.com svetainės. Apmokėjimo būdas PayPal. Kaina 20,00 USD (minimali OpenCart modulių pardavimo kaina). Apmokėjus per opencart.com svetainę, vertimą galėsite parsisiųsti nedelsiant. Visi vertimo atnaujinimai yra taip pat talpinami opencart.com svetainėje, tad įsigysite naujausią mūsų vertimą. Įsigijus vertimą iš Opencart svetainės, vertimo atnaujinimus galėsite parsisiųsti neribotam laikui.

Pirkti iš www.opencart.com

Pardavinėti arba platinti šį OpenCart lietuvių kalbos paketą be mūsų sutikimo - draudžiama. Vienas įsigytas vertimas - vienam domenui.

Susijusios paslaugos